O nás

Carpeteria. Obchod s orientálními i moderními koberci

Nejvyšší kvalita, tisíciletá tradice, nejlepší ceny i užitečné rady

Vítejte ve světě perských koberců. Kořeny naší společnosti sahají hluboko do historie českého trhu a jsme hrdí na to, že již více než 30 let přinášíme na domácí trh ručně vázané koberce, které jsou nositeli bohaté historie.

Jsme také dodavateli mnoha českých a evropských firem, včetně vlastního působení v maloobchodním prodeji po celé Evropě.

Specializujeme se na perské, orientální i moderní koberce. Každý kus je vybírán přímo v zemi svého původu, aby k Vám přinesl svou autenticitu a přirozenou krásu.

Naším posláním je poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby v daném oboru, za co nejnižší možné ceny. Věříme, že kvalitní ručně vázaný koberec by měl být cenově dostupný pro každého. Se společností Carpeteria máte nejen jistotu vynikajícího produktu, ale také veškerých poskytovaných služeb.

Naše prodejny se nacházejí v různých evropských zemích, kde si můžete osobně prohlédnout naší téměř nekonečnou nabídku koberců. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně a pomáháme mu vybrat ten správný kus pro jeho domov.

Děkujeme, že jste s námi na této cestě. Přeneste si kousek „jiného“ světa do svého domova a nechte se unést krásou našich koberců.