O nás

Carpeteria. Obchod s orientálními i moderními koberci

Nejvyšší kvalita, tisíciletá tradice, nejlepší ceny i užitečné rady

Vítejte ve světě perských koberců. Nabízíme ty nejkrásnější koberce, které ze zemí původu dovážíme do Čech. U nás najdete klasické, moderní i originální kusy. Nabídka je pestrá - máme tradiční ručně vázané koberce, které běžně najdete na trzích orientálních měst, i ty s moderními a abstraktními vzory. Předvedeme vám Kelim původem z Afghánistánu či vzácné starožitné perské koberce. U nás najdete orientální krásu, která rozzáří váš domov nebo dodá vaší kanceláři a reprezentačním prostorám nádech luxusu.

Každý z našich produktů je originál. Prohlédněte si náš web a seznamte se s krásami orientálních koberců. Nabízíme jich stovky, ať jsou z Íránu, Indie, Pákistánu, Afghánistánu nebo Turecka. Do našich skladů dovážíme aktuální trendy i tisíce let neměnné vzory, které milují lidé po celém světě.

Naši obchodníci se o vás postarají. Vyslechnou vás, vysvětlí a doporučí ten nejlepší koberec pro váš domov, pracovnu či obchodní prostory. Jsme si jisti, že dokážeme uspokojit vaše potřeby. Zveme Vás do světa Orientu a doufáme, že se vám v naší galerie koberců Carpeteria bude líbit!