Koberec California Design

230 x 160 cm
2 930Kč 2 344Kč -20%
Cena bez DPH: 1 937Kč

Detaily produktu

 • Kód výrobku: H200311
 • Dostupnost: Do 1 týdne
 • Země původu: Turecko
 • Materiál: Polypropylen
 • Tvar: Obdélník
 • Barva: Modrá / Tyrkysová
 • Stav: Nový
 • Výroba: Strojová výroba
 • Typ: Moderní

Popis

Koberec California Design

Strojově vyráběné koberce jsou důkazem spojení inovace a uměleckého vyjádření. Tyto koberce jsou vyrobeny z odolných umělých materiálů a spojují praktičnost s estetikou, aby vylepšily váš obytný prostor. Díky všestranné škále vzorů vyhovují různým stylům interiéru, od moderního po klasický, a dokonce i ultramoderní.

 1. Moderní elegance: Naše strojově vyráběné koberce vnesou do vašeho domova nádech moderní elegance. Tyto koberce charakterizují geometrické vzory, odvážné barvy a elegantní linie. Jsou ideální volbou pro ty, kteří ocení čistý, minimalistický design, který doplňuje moderní interiér.

 2. Nadčasová klasika: Pro ty, kteří mají tradičnější vkus, jsou určeny naše strojově vyráběné klasické koberce, které vyzařují nadčasový šarm. Zdobné motivy, složité okraje a bohatá paleta barev vytvářejí atmosféru sofistikovanosti a nostalgie. Tyto koberce vás bez námahy přenesou do minulé éry a zároveň bez problémů zapadnou do vaší moderní domácnosti.

 3. Ultra-moderní prohlášení: Pokud hledáte koberec, který posouvá hranice designu, naše ultramoderní kolekce je pro vás tou správnou odpovědí. Tyto koberce se vyznačují abstraktními formami, netradičními tvary a avantgardní barevnou paletou. Slouží jako ústřední bod a podnět ke konverzaci a vybízejí k přijetí nejmodernějšího stylu interiéru.

Ať už si vyberete jakýkoli design, naše strojově vyráběné koberce mají několik výhod. Jsou nenáročné na údržbu, odolné proti opotřebení a snadno se čistí, takže jsou ideální pro vysoce frekventované prostory. Použití umělých materiálů zajišťuje dlouhou životnost a zároveň je šetrné k životnímu prostředí. Tyto koberce nejsou jen podlahovou krytinou; jsou odrazem vašeho osobního stylu a dokladem vývoje kobercového řemesla v moderním světě. Pozvedněte svůj obytný prostor díky všestrannosti, trvanlivosti a estetickému vzhledu našich strojově vyráběných koberců.

Našli jste lepší cenu nebo se chcete na něco zeptat?
*
*
*

* Povinná pole